Jako kdybych ráda měnila umístění...

6. března 2017 v 10:53 | Aurora Akkaris/Litteris/Stiak/Kiki/ |  Blogování
Za poslední rok jsem se podstatně změnila a stala se ze mě zase taková ta malá holka, dost podobná té staré dobré Litteris, avšak o něco vyspělejší.

Poslední článek na tomto blogu, z roku 2015, mě dost mrzí... Už dlouho není pravdivým. Přestala mne bavit Creepypasta, začala jsem zase číst knihy, psát vlastní povídky a fanfikce a koukat na filmy a seriály. A došlo mi, že se mi po té malé, zasněné Litterisce docela stýská. Proto jsem se rozhodla k založení nového blogu - a tentokrát na Blogspotu.

Porovnám-li svou tvorbu z dob, kdy jsem provozovala tento blog, a z dob aktuálních, vidím velkou změnu a přitom mi přijde, že je to úplně stejné. Proč?
V psaní jsem se mnohonásobně zlepšila, a přitom jsem znovu to zasněné děvče z roku 2014.

Chci říct...

Dost mě mrzí, jak jsem se v letech 2015 a 2016 chovala. Časy se změnily a vrátila jsem se zpět do těch starých dob, ve kterých jsem byla v době provozování tohohle blogu. Jsem... jsem to zase zpátky já.

A kdyby někoho náhodou zajímal můj nový blog... Najdete na něm recenze na knihy, filmy, hry, seriály, potom povídky a fanfikce na všemožné fandomy, moje cosplaye, výkecy, kresby, charaktery, soutěže... vlastně snad všechno, co bych mohla na blog dávat.

Dostala jsem se do spousty fandomů a ještě více jich plánuji objevit, a tak pravděpodobně budu mít alespoň něco společného snad s každým, který na mé blogy vstoupí.

http://stars-on-the-battleground.blogspot.cz/


Nenutím vás tam chodit, ale... každá návštěva udělá tomuhle malému milovníkovi sci-fi a fantasy velkou radost~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama