Královna Zombie V.

17. listopadu 2014 v 14:19 | Litteris |  Královna Zombie


Kristen otevřela přivřené okno svého pokoje a vlezla dovnitř. Tiše ho zavřela, převlékla se do pyžama a lehla si do postele. Zavřela oči a snažila se usnout. Byla tma, v pokoji ticho, spolubydlící holky tvrdě spaly. Kristen doznívala v hlavě hudba. Snažila se zpracovat to, co se stalo. Přes noc se z ní stala vůdkyně Podsvětí, málem ji chytil zombie, ze kterého se stal její dobrý přítel.
"Sakra," špitla. Nechala tu tekutinu od Sheldona v Podsvětí. Přemýšlela, co asi dělá Ross.

Ross se vrátil do Podsvětí s bolestmi. Po lektvaru to vždy bolí. Ale zase na druhou stranu to pomáhá se ovládat. V křečích přemýšlel, co se vlastně dneska stalo. Potkal dívku. Krásnou dívku. Jako zombie ji vyděsil k smrti. Kdyby nenašla dveře, byla by z ní také zombie. Ale to by se nesmělo stát.
"Musím se naučit ovládat," řekl si pro sebe. Byl v křečích. I když už byl v Podsvětí.
Vrátil se k myšlenkám. Potom se do ní teda zamiloval. Hned jak přišel k rozumu, zamiloval se do ní. Zachránil ji a ona nyní vede Podsvětí. Nezamotal jsem se do toho nějak?
Pak upadnul v křečích do bezvědomí...

Budík. Zase vstávání. Kristen ho vypla a vylezla z postele.
"Sakra co to bylo?" pomyslela si. "Tak divnej sen jsem ještě neměla." Podívala se z okna. To nebyl sen. V blátě viděla svoje šlápoty.
"Na co koukáš, Kri?" zeptala se její spolubydlící Emma.
"Víš dobře že přezdívku "Kri" nesnáším," usmála se.
"No dobře, dobře. Připrav se, dneska jdeme ven."
"Další procházka?"
"Jo. Kéžby už napadl sníh."
Já bych sníh nechtěla. Bylo by těžký jít sněhem až k chatce a nenadělat stopy, pomyslela si. Jen se usmála. Převlékla se a spolu s Emmou šly za zbytkem třídy. Když vyšly ven, Kristeniny myšlenky směřovaly stále za Rossem. Co dělá, jak se má a tak různě. Neustále se rozhlížela, aby ho mohla alespoň spatřit, kdyby byl poblíž. Já vím, že je to nesmysl, říkala si, ale kdyby náhodou...
Najednou něco zašustilo mezi stromy. Kristen se lekla a podívala se tím směrem. Viděla jeho tvář. Ross se na ni usmíval. Kristen se taky usmála. Pak Ross zmizel mezi stromy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Slečna Postradatelná Slečna Postradatelná | E-mail | Web | 21. listopadu 2014 v 18:09 | Reagovat

Pokud zombie běžně na povrchu existují, tak jak si může Kristenina třída jen tak jet na lyžák, nebo výlet, nebo na čem to doopravdy jsou. Tak jsem to pochopila z textu. A to s přezdívkou a pocitem, že se něčí zrak lepí na vaše záda, je už trochu klišé, ale tak budiž. Okay, více dám příště. Není to špatné, ale měla bys na tom zapracovat. Avšak už jen to, že píšeš stačí. Časem to dopiluješ :)

2 Litteris Litteris | E-mail | Web | 21. listopadu 2014 v 18:17 | Reagovat

[1]: Děkuju moc! :D :-D fakt díky za kritiku :-D já vím, občas prostě přeháním a vypadá to takhle :-/ Budu se snažit soustředit se ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama