Sen o lásce

6. srpna 2014 v 21:17 | Litteris |  Fantazie a sny
Tuhle povídku jsem začala psát časně ráno. Měla jsem totiž nádherný sen, byl o lásce, a já jsem zatím single, takže se mi ten sen mimořádně líbil. No tak se s vámi o něj chci podělit.


Seděla jsem v autobuse a poslouchala hudbu. Pustila jsem si do sluchátek od Alex Hepburn písničku Under, která se mi nyní opravdu líbí. Poslouchala jsem a najednou ke mě přišel jeden mladý kluk, asi ve stejném věku jako já.
"Ahoj," řekl. "Můžu si přisednout?"
"Klidně," řekla jsem.
"Jak se jmenuješ?" zeptal se mě.
"Litteris," odpověděla jsem. (Samozřejmě že bych neodpověděla Litteris, ale svoje pravé jméno, ale to zveřejňovat moc nechci, protože i já se bojím internetových úchyláků)
"Já jsem Vojta," řekl. Teda alespoň si myslím, že to bylo jméno Vojta, protože na část s jeho příjmením a jménem si teď moc nevzpomínám, tak se omlouvám. On tam řekl i příjmení, ale to si taky nevzpomenu, protože se tam motala příjmení dvě, a ani na jedno si nevzpomenu. Vím jenom, že měl kratší tmavohnědé vlasy a tmavě modré oči (čímž mi teď trochu připomíná jednoho kluka z knihy, kterou píšu)
"Co to posloucháš?" ptal se zase.
"Under, Alex Hepburn," řekla jsem.
"To je smutná písnička. Proč neposloucháš něco veselejšího?"
"A co třeba?"
"Máš písničku Animals od Martina Garrixe?"
"Dobrý nápad, nechceš poslouchat taky?"
"Ok," řekl a poslouchali jsme spolu hudbu. Pouštěla jsem Animals a potom Crushin my Fairytale od Celeste Buckingham. Potom jsme někam přijeli a on musel vystoupit. Bylo mi zase smutno. Ale dal mi předtím svoje číslo.
Po nějaké době, kterou si nepamatuju, jsme se zase potkali. Byla jsem na lyžáku, a seděla jsem na schodech. Nechtělo se mi nic dělat. Najednou ke mě přišel Vojta.
"Ahoj, dlouho jsme se neviděli,"
"Vojto!" Vstala jsem a objala jsem ho. On mi objetí vřele vrátil.
"Chyběl jsi mi," řekla jsem.
"Ty mě taky," řekl a políbil mě.
Byla bych ráda, kdyby se to doopravdy stalo. Ale jako vždy po hezkém snu jsem se probudila, zjistila jsem, kde se nacházím, a měla jsem chuť brečet Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama