Moje knížka - díl 1. část 1

14. srpna 2014 v 8:49 | Litteris |  Knihy a já
Tak dobře, už jsem se konečně rozhodla napsat něco o své knížce. Tady to máte:

Jméno:

Cestovatel Dimenzemi


Mladá dívka, Gabriella, žije normální život. Tedy do té doby, dokud se jí v hlavě nezačnou honit děsivé opakované sny. Vždy jde na jedno místo. Gabriella se tam tedy vydá i v normálním životě, a tato cesta zásadně mění její život.

Dostane totiž za úkol procestovat a zachránit dimenze. Do první dimenze by se měla vydat za úplňku. Do té doby by se jí měl "Změnit svět". Ze spárů vlkodlaka ji zachrání Christian, upír, do kterého byla dřív zamilovaná. Potom se s vlkodlakem rval na život a na smrt. Gabriella je zastavila svými dýkami ze dřeva a stříbra. Jen jim pohrozila. Potom Christianovi vše vylíčila a rozloučila se s ním. Zjistila, že její úhlavní nepřítelkyně a její kamarádka jsou vlkodlačice. Pak nastal úplněk a ona se dostala na Křižovatku dimenzí. Na ni tam čekal Bůh a doprovodil ji do první dimenze. Tam nikdo nevěděl, zda je zlá nebo dobrá, protože zlo a dobro tam po stovky let válčilo mezi sebou...
Tahle dimenze, První dimenze, je jaksi FanFiction na jednu hru. V rubrice Soutěže se pokusím ji popsat a kdo ji pozná jako první, dostane diplom Litteris (PS: bude to trochu složitý Usmívající se)

To Be Continue... Usmívající se
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama