Moje kniha - 1. soutěž

14. srpna 2014 v 16:36 | Litteris |  Soutěže
Tak teda ta soutěž... Ok. První dimenze, kam Gabriella při své cestě vkročí, se jmenuje První dimenze (kupodivu). Je to jakási menší složitější FanFiction na jednu hru, kterou ráda hraju. Trochu vám ji přiblížím:
Je to místo, kde nic neroste, a je tam spoustu rozdílných míst - poddimenzí. Hlavní místo je s centimetrem vody místo země a obloha je zamračená. Tam je místo dobra. Pak je místo u sopky. Je tam kamení a ztuhlá láva. Sídlo zla. K těm poddimenzím. Jedna je plná obrovských kamenných kvádrů a je tam úplněk. Jinde je hrad, dál několik levitujících pevností, jinde zase vnitřek hradu, dál létající kameny atd. Připomíná vám to něco?

Možná ne. Tak přiblížím i postavy. Je jich celkem 20. Deset ze stran dobra a deset ze stran zla. Jména v knize jsou uvedena jinak, než ve hře. Neříká vám to nic? Přiblíží tedy více tu hru, protože v mé knize není vše, co je ve hře.
Hra pojednává o válce mezi dobrou bohyní a zlým bohem, kteří si povolali každý deset bojovníků. Hra ve Story modu má příběh, že se dobro žene za nějakými krystaly. Nakonec bohyně dobra zemře... Už víte? Dobrá, takže ještě ta postava, o kterou se nejvíc jedná. Pojmenovala jsem ho Ryan, má hnědé vlasy a světle modré (u mé knihy tmavě modré) oči. Ve hře používá meč-pistol. Soutěž vyhraje ten, kdo správně odpoví:
1) Hra, o kterou se jedná
2) Jméno postavy
A napište radši i svůj mail abych měla kam poslat diplom.
Ještě se ho pokusím nakreslit Usmívající se ať je to snadnější.


Tak doufám že to poznáte Mrkající uzávěrka soutěže: První správná odpověď
Hodně štěstí S vyplazeným jazykem

...A tohle je Ryan ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama